Īpašuma meklēšana

ID CP8889 Rīga , Antonijas iela 17a

€ 285 000,00
81.20 m2 2/6 3

Labākajā Rīgas rajonā, klusajā centrā, starp Antonijas, Emiļa Melngaiļa un Strēlnieku ielu top Magdelēnas kvartāls — pilnīgi jauna veida dzīves un darba telpa, kur darīts viss, lai iemītnieki justos labi.

Pirmajās dzīvojamajās ēkās pieejami 116 divu līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 46 līdz 130 m². Dzīvokļu cenas no 150 000 – 600 000 EUR.

Dzīvojamā zona ar privātiem, zaļiem pagalmiem kvartālā harmoniski apvienojas ar labiekārtotu publisko telpu. Nesteidzīgas pastaigas un bērnu rotaļas netiks traucētas, jo kvartāls iecerēts kā vieta, kas ir brīva no automašīnām.

Magdelēnas kvartāls būs atvērta un harmoniska vieta, kur dzīvot, strādāt un atpūsties. Vieta piepildītai dzīvei!

Šī vieta ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma sarakstā. Lieliski restorāni, zaļi parki, mīlīgas kafejnīcas, skolas un augstskolas, veikaliņi un iepirkšanās centri, iemīļotas kultūras baudīšanas vietas — viss ir ērti un ātri sasniedzams.

Gandrīz 2000 m2 plašs un bagātīgi apzaļumots iekšpagalms ar rotaļu laukumu bērniem un vietu sporta aktivitātēm. Ierobežotā pieeja padara laukumu privātu.

Pārdomāti dzīvokļu plānojumi un pareizas istabu proporcijas ļauj izvietot vairāk funkciju uz mazāku kvadrātmetru skaitu.

Ēku saulainajā — dienvidu — pusē ir lieli 6–9 m2 balkoni un terases līdz pat 23 m2 plašumā. Tie būs ne tikai lieliski atpūtai, bet arī praktiski telpu apēnošanai karstajās vasaras dienās.

Tirgū vēl nebijis piedāvājums — darba telpas pirmajā stāvā un dzīvojamās telpas otrajā stāvā. Minimāls laiks ceļā no darba uz mājām — maksimāls laiks kopā ar mīļajiem!

Dzīvokļiem ir lieli logi, kas vairumam dzīvokļu ir vērsti uz ēkas abām pusēm, radot iespēju ilgāk baudīt dienas gaismu.

2,95 m augstie griesti ļauj telpām elpot un domām lidot.

Pasaulē atzītu zīmolu materiālu izvēle: HARO ozolkoka parkets, Spānijā ražotas keramiskās flīzes, CORDIVARI radiatori, vannas istabas aprīkojums no GROHE, KALDEWEI un LAUFEN.

Iemītnieku lietošanā tiks nodotas noliktavas telpas, kas izvietotas ēkas pirmajā stāvā. Nelieli pieliekamie ir izveidoti arī lielākajos dzīvokļos.

Vairumam kāpņu telpu ir tikai divi dzīvokļi viena stāva ietvaros.

Zem zaļā dārza starp abām ēkām ir izvietota autostāvvieta ar 73 vietām un ērtu pieeju kāpņu telpām.

Prātīga investīcija jaunizveidotā un ilgtspējīgā kvartālā, kura vērtība ar katru nākamo ēku pieaug.

Iedzīvotāju ērtībām par papildus samaksu iespējams iegādāties pazemes autostāvvietu un/vai individuālu garāžu. Dzīvokļa cenā ietilpst noliktavas telpa.

Kopējā platība 88,8 m2

Terase/Balkoni: 6,7 m2

Lejupielādēt PDF Darījuma veids: Pārdošana Īpašuma veids: Dzīvokļi Īpašuma apakšveids: Jaunceltne Platība (m2): 81.20 Istabas: 3 Stāvs / Stāvu skaits: 2/6

Lai saņemtu papildus informāciju, piedāvajam Jums atstāt savu jautājumu.

Mēs sazināsimies ar jums diennākts laikā.

Kļūda pildīšanā:
Nosūtīt