Īpašuma meklēšana

ID CP9411 Rīga , Skolas iela 20

€ 350 000,00
112.00 m2 2/6 3

Apartamenti īstiem dzīves baudītājiem. Nāc un dzīvo – viss gatavs. 
Iegādei piedāvājam plašu, gaišu un omulīgu 111 kvadrātmetru lielu dzīvokli kapitāli renovētā, mūsdienīgā jūgendstila namā pašā Rīgas sirdī. Dzīvoklis pilnībā aprīkots ar visu nepieciešamo labklājīgai dzīvei, dzīvoklis labiekārtots ar modernām mēbelēm un aksesuāriem, kā arī kvalitatīvu sadzīves tehniku. 
Dzīvoklī kopā ir izvietotas 3 istabas, no kurām 2 – izolētas guļamistabas, plašā viesistaba ir apvienota ar virtuvi, ir balkons, divi sanitārie mezgli. 

Izbūvētās komunikācijas atbilst mūsdienu prasībām – ierīkoti individuāli ūdens un siltuma skaitītāji, kas ļauj maksāt tikai par patērēto, izbūvēta individuāla gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēma, kas nodrošina vienmērīgu gaisa cirkulāciju un temperatūru. 

Dzīvoklis ir izvietots fasādes mājā un dzīvokļa logi vērsti arī uz pagalmu, līdz ar ko tas ir kluss un mierīgs. 
Vēsturiskais dzīvojamais nams celts 1913.gadā, taču 2016.gadā veikta nama pilnīga rekonstrukcija – nomainīti stāvvadi un izbūvētas jaunas un mūsdienīgas komunikācijas, rekonstruēti pārsegumi, konstrukcijas un mājas fasāde, jauns jumts. Nama kāpņu telpās saglabātā vēsturiskā elpa apvienota ar mūsdienu šarmu – uzstādīts jauns lifts, atjaunoti kāpņu telpas vēsturiskie dekori. Bruģēts, kopts un apzaļumots mājas pagalms. 

Apkārtnē augsti attīstīta infrastruktūra. Minūšu gājienā sasniedzami visi nozīmīgākie infrastruktūras objekti – izglītības, kultūras, medicīnas un ēdināšanas iestādes, sabiedriskais transports, iepirkšanās centri, dažādas izklaides un kultūras centri, kā arī skaistākie Rīgas parki un dārzi.

 

Lejupielādēt PDF Darījuma veids: Pārdošana Īpašuma veids: Dzīvokļi Īpašuma apakšveids: Renovēta māja Platība (m2): 112.00 Istabas: 3 Stāvs / Stāvu skaits: 2/6

Lai saņemtu papildus informāciju, piedāvajam Jums atstāt savu jautājumu.

Mēs sazināsimies ar jums diennākts laikā.

Kļūda pildīšanā:
Nosūtīt