Īpašuma meklēšana

ID CP9709 Jūrmala , Dzimtenes iela 1

€ 1 800 000,00
233.00 m2 4/4 5

Piedāvājam iegādāties dzīvokli projektā "Jūras Simfonija". Dzīvokļa dzīvojamā platība ir 233 m2 un terases platība 194m2.
Mūsdienīgais un unikālais apartamentu projekts "Jūras Simfonija" atrodas Asaros, Dzimtenes ielā, pašā jūras krastā. Jūrmalas pilsēta jau izsenis ir populārākā Baltijas valstu kūrortpilsēta. Šeit Jūs varēsiet izbaudīt labiekārtotas pludmales ar baltām smiltīm, priežu silus un svaigu gaisu, iemīļoto Jūrmalas promenādi - Jomas ielu un leģendāro Dzintaru koncertzāli, kā arī vairākus augstas klases restorānus un mājīgas kafejnīcas. Jūrmala ir iedvesmas pilsēta. Jaunā projekta trijos stāvos paredzēti tikai 10 apartamenti. Papildus ēkā ir uzbūvēts mansarda stāvs. Katrs apartaments ir aprīkots ar privātu terasi sākot no 23 m2. No terases paveras pasakains skats uz jūru un pludmali. Ekskluzīvi apartamenti ar privātu terasi un skatu uz jūru modernajā projektā - Jūrmalā!

Lejupielādēt PDF Darījuma veids: Pārdošana Īpašuma veids: Dzīvokļi Īpašuma apakšveids: Jaunceltne Platība (m2): 233.00 Istabas: 5 Stāvs / Stāvu skaits: 4/4

Lai saņemtu papildus informāciju, piedāvajam Jums atstāt savu jautājumu.

Mēs sazināsimies ar jums diennākts laikā.

Kļūda pildīšanā:
Nosūtīt