Īpašuma meklēšana

ID CP9835 Jūrmala , Ikšķiles iela 4

€ 985 000,00
223.00 m2 2/4 5

Piedāvājam iegādāties tikko pēc apdares un pilnībā mēbelētu plašu 5 istabu dzīvokli projekta Kado KARIM ēkas 2 stāvā, ar kopējo platību - 223, 4 kv. m. (ar dzīvojamo platību - 211, 90 kv. m. un 11, 50 kv. m. lielu terasi). 
Dzīvoklis tiek piedāvāts ar pilnu apdari un iebūvētām mēbelēm, interjera dizains no Agnes Rudzīte. Apdares materiāli - dzīvoklī durvis - ALBED(Itālija) , komplektētas ar Itālijas ražotāja OLIVARI durvju rokturiem. Grīdas- Dzīvojamajās telpās ieklāts Itālijas ražotāja LISTONE GIORDANO dabīga ozola parkets 9mm. Grīdas sanmezglos DEVI siltās grīdas(elektrība). Flīzes(Itālija), Santehnika : Inbani Izlietne ar skapi un virsmu(Spānija), komplektēta ar Itāļu ražotāja Fantini maisītāju no sienas. Pods Flaminia(Itālija). Dušas Novellini(UK) komplektētas ar Itāļu ražotāja Fantini dušas maisītāju, krānu un dušas galvu. Īpašumam dzīvokļa statuss. Dzīvoklī ērti izvietotas - ieejas halle ar garderobes nišu, viesu WC un dušas telpa, vannas istaba, gaiša un ērta dzīvojamā istaba, izeja uz āra terasi, virtuves zona, trīs guļamistabas, kabinets vai vēl viena guļamistaba, logi vērsti uz austrumu un dienvidu pusi. Ērta pakalpojumu pieejamība un pilsētas infrastruktūra. Līdz jūrai - 300 metru, Dzintaru parks - 100 metru attālumā. Dzīvoklis atrodas projekta KADO KARIM māju kompleksa- MAISON de KARIM ēkā. Ēkas celtniecībā ievērotas augstākās kvalitātes un komforta prasības, komplekss tīru dzeramo ūdeni, labi iekārtotu iekšējo pagalmu, vestibilu ar atpūtas vietām relaksācijai un lietišķām sarunām, 24h apsardzes pakalpojumu. Pazemes autostāvvieta par papildus samaksu - 25 000 EUR par vienu parkošanās vietu. Kompleksa iedzīvotāju drošībai – slēgta, apsargāta teritorija, čipu kartes, automatizēti vārti, kameras, signalizācijas sistēma, kas savienota ar apsardzes kompānijas pulti, žalūzijas. 

Lejupielādēt PDF Darījuma veids: Pārdošana Īpašuma veids: Dzīvokļi Īpašuma apakšveids: Jaunceltne Platība (m2): 223.00 Istabas: 5 Stāvs / Stāvu skaits: 2/4

Lai saņemtu papildus informāciju, piedāvajam Jums atstāt savu jautājumu.

Mēs sazināsimies ar jums diennākts laikā.

Kļūda pildīšanā:
Nosūtīt