Kompānijas pakalpojumi

Galvenā / Kompānijas pakalpojumi / Ienesīgais īpašums

Ienesīgais īpašums

Peļņu nesošs īpašums - tas ir Jūsu pamatkapitāls!

Dzīvojamā un nedzīvojamā platība var būt peļņu nesošs īpašums, tie ir gan dzīvokļi un biroji, gan tirdzniecības telpas un noliktavas. Tā ir tā nekustamā īpašuma daļa, uz kuras pamata ir uzbūvēta, iespējams viena no aizsargātākās uzņēmējdarbības formām – proti, uzņēmējdarbība, kas balstīta uz nekustamā īpašuma izīrēšanu.

Ienesīga īpašuma milzīga priekšrocība ir tā, ka ieguldītā nauda netiks pakļauta inflācijai, kā arī netiks aplikta ar lieliem nodokļiem un pats galvenais, dos pastāvīgu un garantētu peļņu. Rodas jautājums – vai ienesīgais īpašums ir tikai turīgiem cilvēkiem? Viennozīmīgi nē, jo sākumā nav nepieciešams 1 mlj. eiro, iegādāties objektu jūs varat arī par 100 000 eiro, pat ar iespēju piesaistīt bankas finansējumu.

Vienkārši matemātiski aprēķini liecina, ka pareizi izvēlēts nekustamais īpašums ne tikai atmaksāsies, bet arī garantē ienesīgumu. Turklāt pilns atmaksāšanās termiņš ienesīgiem objektiem ir no 9 līdz 15 gadiem. Ienesīgs nekustamais īpašums - tas ir īsts kapitāls, akciju vietā jums būs kvadrātmetri. Tas iespējams ir izdevīgāk nekā riskēt ar savu naudu, veicot depozītu bankā.

Vispāratzīts, ka īpašumtiesības uz personisko nekustamo īpašumu – vislabākā finanšu stabilitātes un drošības garantija valstī. Finanšu eksperti tuvākajos desmit gados prognozē ienesīga nekustamā īpašuma cenu kāpumu un tā atrašanos finanšu līknes augšgalā. Ienesīgu nekustamo īpašumu jāiegādājas vietās, kur tas ir labi nopērkams, pārdodams un, protams, izīrējams.

Ienesīgs nekustamais īpašums Latvijā dalās dzīvojamajā un komerciālajā platībā. Dzīvojamais nekustamais īpašums - dzīvokļi, kurus izīrē, peļņa no īres 5 - 8 %. Ja esat iegādājušies dzīvokli lielā pilsēta, tad jums nekad nebūs problēmas ar īrnieku meklēšanu. Komerciālais īpašums varētu būt veikali ar noslēgtiem ilgtermiņa īres līgumiem, viesnīcas, klīnikas, biznesa centri vai ienesīgas daudzdzīvokļu ēkas.

Ienesīgums no tāda īpašuma Latvijā 10-25% gadā. Mūsu uzņēmums jums var piedāvāt plašu rentablu nekustamā īpašuma objektu izvēli, iekļaujoties gandrīz jebkurā jūsu budžetā. Ja jūs atstāsiet savu pieprasījumu, mēs nosūtīsim jums vislabākos (vispieņemamākos) piedāvājumus, ņemot vērā Jūsu iespējas un vajadzības! Lai saņemtu papildus informāciju, mēs piedāvājam jums atstāt savu pieprasījumu. Mēs sazināsimies ar jums vienas darba dienas laikā.

Lai saņemtu informāciju, piedāvajam Jums atstāt savu jautājumu.
Mēs sazināsimies ar Jums.

Kļūda pildīšanā:
Nosūtīt